That’s It, That’s All

V místním klubu Fléda byla premiéra snowboardového filmu That’s It, That’s All. Po tom co jsem se zde zmínil o traileru jsme to domluvili s největším bordařem co znám a šli jsme na kino clubbing. Promo akce sebou nesla trochu napínání v podobě před videa. Film nebyl špatnej, ale plnej očekávání na That’s It, That’s All jsem to chtěl přetočit. Bohužel nešlo.

That's It, That's All


Uplnej start jsem propásl. Byl jsem ve frontě na pivko. Hned jak jsem se vrátil jsem se pohodlně usadil a koukal jsem až do konce. Neskutečná krajina, záběry, hromady sněhu a spousta moc krásnýho ježdění. Ve filmu je i spousta zábavy. Třeba scéna s výběrem vhodného dřeva pro snowboardy Burton, nebo záběr jak rychle padá sníh a spousta dalších vyvolávala v kině emoce. Utrhnutí laviny, kořeň se snowboardem na zádech jak maže na vodním skutru po řece, to vše probudilo kino k parádní atmosféře, která k jistě ke snowboardingu patří. Moc pěkná je i grafika filmu. Plovoucí popisky vypadají stejně dobře jako triky co tam kluci dávají. Rozhodně bych film That’s It, That’s All doporučil i nebordařům ke shlédnutí. Projekci zakončili rozhozením dárečků. Pak už jen tlačka a mejdan. DJ Robot hrál fakt Funky Funky a tak se plkalo, pilo, pilo. Nakonec večerní procházka domů. That’s It, That’s All doporučuji všem příznivcům zimních sportů. Pro všechny vyznavače je to trénink před nadcházející sezónou.

Oficiální text k filmu – „That’s It, That’s All“ posouvá hranice snowboardových filmů. Projekt je ukázkou nejlepšího od Travise Rice, jednoho z nejrespektovanějších jezdců světa. Umožňuje jedinečný pohled na tento sport a život kolem něj prostřednictvím Travisova dobrodružství. Film posouvá laťku jak ve filmovém průmyslu, tak ve snowboardingu. Dva roky, cestovali producenti Travis Rice a Morgan po celém světě, aby našli podmínky, které by dokázaly vyjádřit podstatu snowboardingu tak, jak ji cítí. „Filmu jsme dali vše, co bylo v našich lidských silách, řekl Travis Rice, snowboarder a spolumajitel Brain Farm. „Quiksilver a Red Bull vystupňovaly naši snahu, spojit nejlepší ježdění s nejlepší možnou filmovou technikou. Díky nim můžeme ukázat snowboarding v jiném světle.“ „‚That’s It, That’s All.‘ je příběh o snowboardingu, který se odehrává na naší planetě,“ vysvětluje Curt Morgan, prezident Brain Farm production. „Film je vizuálně úchvatným kouskem, který se přibližuje k širokému publiku kombinací toho nejprogresivnějšího snowboardingu a neuvěřitelnou přírodní krásou.“

Ne, že by ostatní videa nestáli za nic. Našel jsem ještě jeden kousek, kterej se moc hodí na dnešní ráno. Nejvíc asi hudbou.