Rozbalení MacBook 13,3″ Alu

Slovo dalo slovo a vznikla tak myšlenka nebo spíše představa jaký asi bude nový Apple MacBook Alu 13,3“ o kterém jsem se dřív zmínil. Našel se kupec na Apple MacBook White a najednou na stole přistála menší bílá krabička s jasným nápisem MacBook 13.inch LED-backlit widescreen notebook.

dsc_0003Chvilku jsem váhal ale nakonec jsem neodolal. Foťák a jde se rozbalovat. Pro lidi, kteří osvobodili své myšlenky a dostali se z Matrixu Windows (neodolal jsem) je tohle rozbalování opravdu zážitek. No aspoň pro mě. Neboť moc rád dostávám tenhle druh balíčku. A každý kdo už rozbaloval myš, iPod, iPhone, book nebo něco jiného od Apple, musel uznat, že to mají vymyšlený do bezvědomí. Teda pokud to všechno nakonec rituálně nezapálil.

dsc_0010Nová verze Apple MacBook 13.3, který je celý z hliníku, se dostal do prodeje koncem loňského roku. Moc mě lákala nová grafika nVidia 9400M, LED display a hliníkové unibody. Po dvou dnech mazlení s novým Trackpad jsem se rozhodl nachystat fotky a dopsat tento text.

dsc_0012Horní víko krabice je doplněno o molitan (jako třeba i u iPhone) aby nedošlo k poškození nebo podření. Celý notebook je zabalen do průhledné fólie. Pod ní vykukuje pásek za který se zatáhne a zvedne se notebook s podložkou. Pod podložkou jsou ukryté napájecí kabely, CD a brožurky společně utěrkou na celý MacBook. Vše je opravdu úhledně zabalené a uživatele to dobře naladí na samotné zapnutí a testování všeho co si nastudoval na internetu.  Už jen třeba krytka na MagSafe power port ukazuje jak moc do detailu je balení vytvořené. O to hroší musí být pocit nebo zklamání když by něco nefungovalo. To se ale nestane, je to Apple.dsc_0015dsc_0019dsc_0026Krása není vše, ale první dojmy z toho balíčku jsou krásné. Proto, každý kdo už má jasno a trošku váhá, doporučuji se zvednout a jít do nejbližšího Apple store.

dsc_0034