Let’s Go Get Lost

V současné době vyšla druhá ukázka na „Let’s Go Get Lost“ a evropské DVD toho snowboardového počinu bude vydáno podzim 2009, což je skoro nevidět. Hned po tom co si odbudete nudnou dovolenou u moře, můžete začít ladit hrany a vyrazit na prkno. Tohle Vás určitě nakopne.
picture-7Podle všech dostupných informací se tato partička lidí z Isenseven (jedno jejich video už jsem zmínil na konci článku That’s it …) snaží o kreativní a zábavné pojetí snowboardingu. Zábavné pojetí se přenáší i na kameru a rozhodně se jim to daří moc dobře. Celé video je hodně cool a ti kořeni předvání neskutečný věci před i za kamerou. Pro mě je to – manuál na desce (1:05). Hudba, střih, záběry a výkony jsou prostě hodně v pohodě. Je vidět, že kořeni jsou nejen dobří jezdci ale i tanečníci.

picture-31
Video taky ukazuje, že ve značce prkna nebo hader to není. Ale to jen tak na okraj. Film je podporován  značkami Pleasure, Nitro, Oakley, O’Neill, Carharrt, Horsefeathers, Head, Vans, Nike 6.0, Fiat Freestyle Team a L1. Píseň je „Sushi“ by Kyle Andrews. The Album „Real Blasty“. Tak příjemnou podívanou i poslech.