Arnoost links #1

Vzhledem k tomu, že pořád něco hledám na „tom internetu“, a vždy mě něco zaujme, rozhodl jsem se, že odkazy nebudu sdílet jen na facebook nebo pinterest ale i tady na blog. Vždy se najde někdo, kdo si rád počte, nebo si jen prohlédne pár pěkných webů.

Free WordPress Theme
Tohle téma mně padlo do oka. Asi tím, že opět využívá fonty z google fonts, je v Responsive designu a obecně vypadá moc hezky. Takže pokud hledáte nějakou frééé šablonu pro WordPress určenou pro blog či on-line magazín, jedna je tady. http://www.uxde.net/2012/08/07/patus-wordpresss-theme-free-clean-responsive-wordpress-theme/

WordPress Themes ještě jednou
Malá galerie 25 témat na WordPress především pro prezentaci portfolia Vaší práce. Ale využití se meze nekladou. Některé šablony jsou placené a některé free.
http://designreflect.com/25-best-portfolio-wordpress-themes-of-2012/

Portfolio
Inspiraci v profesionálních portfoliích můžete najít zde. Opravdu velký přehled fakt kreativních webů od profesionálů z celého světa.
http://designm.ag/inspiration/45-portfolio-sites/

Retro webdesign
Moc pěkná galerie Retro stylu ve webdesignu. Některé sajty jsou fakt moc pěkný. Celou galerii si můžete prohlédnout na http://www.inspirationmix.com/15-examples-vintage-modernism-web-design/

Oddechovka na konec
Pro všechny co rádi fotí a nebo jen rádi cestují myší po monitoru, je tu přehlídka fotografií velkých světových měst.
http://www.webdesigncore.com/2012/08/06/35-amazing-examples-of-cityscape-photography/