Cestovní kancelář BRENNA

Kompletní a nejrozsáhlejší realizace, jakou jsem kdy sám tvořil. Pro cestovní kancelář BRENNA jsem postupně naplno využil většinu svých znalostí z oblasti webdesignu a internetového marketingu.

Redesign stránek proveden v listopadu 2013.

Vše začalo převzetím správy původního webu a pokračovalo postupně přes první SEO, změnu fungování webu a konzultace o možném rozvoji až po kompletní realizaci nebo návrhy newsletteru, bannerů či focení. Vše doplněno o dlouhodobou správu Facebook profilu CK BRENNA. Měl jsem také příležitost natočit a vyrobit krátké video pro jednu z destinací. Video, které se použilo na webu i facebooku pro další podporu stránek CK BRENNA.

Společně s přípravou nového webu na rok 2014, jsem vytvořil i několik video reklam, které byly použity v PPC kampani a remarketingu, na podporu zahájení prodeje nových zájezdů.

Na podporu zimní dovolené jsem připravil krátké video, ze zimního střediska Monte Lussari. Takže všichni co se těší na zimu a prkno nebo lyže se mohou inspirovat v následující upoutávce CK BRENNA. Video jsem natočil, sestříhal i si v upoutávce zahrál :).

Díky dlouhodobé spolupráci jsem navrhl podobu aktuálního webu. Připravil jsem analýzu webu a jeho potřeb, zajistil návrhy wireframe pro cílové stránky, grafické návrhy a kompletní programování i naplnění obsahu webu, který spravuji. Celý web se neustále rozvíjí, kontroluje a vyhodnocuje pomocí „Heat Maps“ či statistik. Web se postupně obohacuje o další nové funkce jako je například on-line platba zájezdu.

I v roce 2012 se podařilo natočit další video pro cestovní kancelář BRENNA. Video je o něco delší a je z ostrova KOS. Takže příjemnou zábavu.

Poznámka: Koncem roku CK BRENNA změnila rezervační systém a z původní prezentace byl zachován pouze webdesign, který jsem navrhl a dodal pro rok 2014.