Jaroměřická mlékárna

Kompletní realizace webové prezentace Jaroměřické mlékárny, kterou jsem zajistil od návrhu webdesignu, přes kódování a plnění obsahu až po předání do správy.

Není potřeba vymýšlet nic složitého, zaznělo. Cílem je prezentovat portfolio produktů Jaroměřické mlékárny, doplněné o přehled receptů svačinek. Všechny tyto aktivity přenést na jedno místo a tím je mlékárna.cz.

Web se stavěl dlouho neboť první novinka na webu je už z roku 1937. :) Na vstupní straně Vás uvítá velký slider s hlavními hodnotami mlékárny, následuje přehled několika produktů i svačinek. Obrázky slideru se spravují z administrace web dilny, kterou jsem k tvorbě webu využil.

Produkty jsou členěné do jednotlivých kategorií jako jsou tvarohy, sýry nebo máslo, což je standardní funkce portfolia webdilny, která generuje obsah celého webu a zajišťuje plnění dalšího obsahu, jako jsou fotogalerie, novinky či další produkty nebo svačinky.

Fotografie pro slider na vstupní stránce zajistila profesionální fotografka přesně na míru prezentace, tak jak to má být. Stejně kvalitní byly dodány i fotografie produktů, tak aby odpovídali mnou navrženému webdesignu. Výsledek mé práce najde na webu Jaroměřické mlékárny včetně responzivního designu.

Mlekarna.cz