Componenta Perfecta

Kompletní realizace webové prezentace pro strojní firmu z Kyjova. Základem byl mnou připravený drátěný model webu, následoval webdesign stránek a příprava na webdílně.

Rozpočet: cca 30 000,- (webdesign, redakční systém, plnění, úpravy)

Byl jsem osloven, abych vytvořil návrh a kompletní realizaci nového webu pro strojní společnost Componenta Perfecta, která vyrábí přesné strojní součásti pro sklářský a automobilový průmysl. Cílem je jednoduchý a přehledný web v několika jazykových mutacích.

Součástí celé realizace byl interaktivní drátěný model stránek (viz. náhledy) vytvořený v moqups.com. Následoval návrh webdesignu, pro který byly dodány profesionální fotografie interiéru i produktů společnosti. Po odsouhlasení návrhů jsem zprovoznil demo celého webu, kde jsem kompletně naplnil i dodaný obsah stránek ve všech jazykových mutacích.

K základním stránkám jsou připojeny fotogalerie, pro přehled produktů je využito portfolio z webdílny.

Stránky je možné si přidat na plochu iOS zařízení. Při spuštění webu jsem zřídil již standardně Google Analytics se dvěma profily, propojil stránky s webmaster tools a zaslal report o validním html a kompletním zprovoznění webových stránek. Po měsíci provozu je průměrná doba na webu čtyři minuty třicet.

Cením si

Operativní spolupráce a především kvalitně dodaných podkladů a to jak textových tak obrazových.

Componenta Perfecta