Farma Ráječek

Pro stránky Farmy Ráječek jsem dodal kompletní realizaci webu s využitím redakčního systému webdilna | com v poměrně krátké době.

Rozpočet: cca 40 000,- (webdesign, redakční systém, logo, den focení)

Po realizaci webu Jaromeřické mlékárny jsem byl osloven z rodinné Farmy Ráječek, která sídlí nedaleko centra Brna, abych vytvořil jejich nové webové stránky. Během čtrnácti dní bylo připravené demo stránek pro plnění nového obsahu.

Jelikož si na Farmě Ráječek zakládají na kvalitě svých produktů, bylo nutné dodat i kvalitní fotografie z farmy a jejího okolí. Součástí celé zakázky tedy bylo zajištění focení přímo na farmě. Fotografie na míru obstarala Zuzana Machová, která mimo jiné zajistila i fotografie pro Jaroměřickou mlékárnu, výsledné fotografie z Farmy jsou využity v záhlaví vstupní stránky. Produktové fotografie pak dodala přímo Farma Ráječek.

Farma si web spravuje pomocí webdilny, a proto některé fotografie využívá i v obsahu stránek nebo u novinek. Díky výborným fotkám jde tedy o poměrně svěží webovou prezentaci.

Pokud jste z Brna a máte zájem o čerstvou zeleninu, měli byste web Farmy Ráječek určitě sledovat, protože bedýnky dobré zeleniny se mohou vždycky hodit.

Co oceňuji?

Cením si především příjemné a hladké spolupráce, a to jak při tvorbě webu, tak i při celodenním focení na Farmě Ráječek.

Farma Ráječek