Národní památkový ústav v Telči

Cílem projektu bylo zmodernizovat celý web a opustit neduhy původní prezentace, kterými byly např. kdo má svátek, jaký den zrovna je, či kolik je hodin apod.

Hlavním záměrem bylo, aby vznikla jednoduchá a přehledná prezentace, která mapuje jak služby a novinky Národního památkového ústavu v Telči, tak informace z kraje Vysočina. Součástí novinek jsou tedy i pozvánky na akce například v Telči aj.

Po schůzce s klientem jsem upravil dodané podklady do jednoduché struktury a z  loga jsem navrhl webdesign využívající všechny možnosti poslední verze web dilny. Nemělo jít o nic složitého. Cílem byl funkční web, který bude pro správce stránek jednoduchý na údržbu.

Požadované zadání bylo splněno, a tak pokud se zajímáte o restaurování památek v České republice, nebo prostě jen máte v plánu vyrazit směr Telč, navštivte i stránky NPÚ Telč, třeba zde najdete něco užitečného. Případně můžete sledovat informace přes RSS Feed, který nyní webdilna generuje automaticky u každého nového webu, který využívá novinky.

NPU Telč