Martin Arnoost Havelka

arnoost | com - martin havelka

Ahoj. Jmenuji se Martin a specializuji se především na webdesign, analýzu a kompletní realizaci webových prezentací. Tedy webů se zaměřením na moderní design, validní kód, hlavou a rukami tvořený obsah i strukturu.

Od roku 2003 jsem pracoval jsem na pozicích Webdesigner, Account Manager či On-line Communication Specialist. Postupně jsem prošel od kódování a webdesignu k tvorbě konceptů a k návrhům fungování jednotlivých projektů s návaznosti na stále populární sociální sítě, použití přes mobilní telefony či e-mail marketing.

Pracuji jako freelancer na volné noze. Připravím Vám zadání nového webu, koncept webových stránek, wireframe i webdesign podle Vašich požadavků. Využít mě můžete i na nezávislé konzultace a analýzu připravovaných projektů či hotových realizací. Zajišťuji kompletní realizaci od grafického návrhu webu, programování přes kódování validního webu s pomocí vlastního systému administrace webu – webdilna | com. O tom co mně baví, si můžete počíst na blogu. Můj profil si můžete prohlédnout i na portále – Na volné noze.