2014

Po dlouhé době jsem narazil na internetu na “nové” video, které jako koncept, nahlíží do blízké budoucnosti v souvislosti s využitím dotykových obrazovek v běžném životě.

1 minuta ke čtení vloženo před 5 roky
2014

Brzy budou běžně dostupné dvojité obrazovky, vestavěné wifi připojení do koupelnového zrcadla, holografické / stereoskopické obrazovky, a já nevím jaké jiné obrazovky.

Švédská firma TAT se zaměřuje na uživatelským interface v mobilních zařízeních. Jejich video ukazuje normální den za pár let, kdy jsou všechny tyto technologie dostupné a použité v běžném životě.

Líbí se mi koupelnové zrcadlo a hodiny s kalendářem na něm. Browser a Art Studio 5je naprosto super. Přetahování informací na různá zařízení jsou vidět už v jiném videu od Microsoftu, které podobné myšlenky posouvá ještě dál.

Propagace společnosti TAT ve videu je více než jasná. Bohužel takovéto videa, ve většině případů u český firem naprosto chybí, což je myslím škoda. I tak je video super, včetně poznámky o tom kdo první informoval, že Švédsko vyhrálo World Cup v roce 2014. A co, nadchlo vás?

Komentáře

*
Timebat dixere habentia calidis? Pinus passim origine sed dixere cingebant. Otia partim haec nix deus liberioris. Surgere ambitae.