Adobe XD Bootstrap 4 desktop template

Název, který laikovi moc neřekne, SEO guru zaplesá, že to obsahuje všechny klíčová slova, které potřebuje a já jsem jen připravil šablonu pro návrhy webu v ADOBE XD.

Adobe XD Bootstrap 4 desktop template

Několikrát jsem na internetu hledal šablonu gridu pro Adobe XD, které se v poslední době stalo hitem v oblasti návrhu webových stránek. Šablonu, která bude respektovat Booststrap 4 grid systém pro desktop. Což znamená celkovou šířku 1140px i s okraji po stranách a šířka sloupce bude 65px, mezera mezi sloupci 30px.

A hlavně šířka celého plátna bude větší, než zmíněných 1140px aby se dali dobře naznačit průběžné plochy a obrázky na pozadí. Chtěl jsem aby bylo z náhledů patrné, že ty plochy lezou mimo kontejner. Zatím jsem vždy našel maximální šířku plátna 1280px ale potřeboval jsem trošku víc.

Dalo to trošku počítaní, ale nakonec jsem přemohl automatické výpočty ADOBE XD a připravil jsem pláto 1800px, kde se mi podařilo nastavit grid od středu na 1140px. Pro všechny drátěné modely či samotné grafické návrhy webových stránek, teď vycházím z této šablony. A to i z důvodu, že webdilna | com celá stojí na Bootstrap 4.

No a pokud ještě nemáte svoji šablonu, nebo vám z nějakého důvodu nevyhovují šablony dostupné na internetu, můžete vyzkoušet tu moji. Je to zadarmo a zabere to jen pár kliknutí.

Komentáře

*
Odesláním komentáře souhlasíte s tím, že zadáváte údaje dobrovolně. Vaše jméno a e-mail souží pouze pro tyto komentáře. Nebudou nadále využity v marketingu apod. Jméno je použito pro zobrazení informace, kdo příspěvek okomentoval. E-mail pouze pro zaslání potvrzení o vložení komentáře. Nevhodné, hanlivé či až sprosté komentáře nebudou zveřejněny. A to i když budou věcné. Agresivita ve společnosti už tak neúměrně roste. Děkuji za pochopení.