Adobe XD material design desktop template

Pro velký úspěch s předchozí šablonou a také protože jsem byl osloven s návrhem webu v Material Design od Google, jsem si nachystal novou šablonu pro Adobe XD.

Adobe XD material design desktop template

Vytvořil jsem šablonu, která respektuje Material Design grid systém pro desktop aplikace a webové stránky. Což znamená celkovou šířku 1200px i s okraji po stranách a šířka sloupce bude 74px, mezera mezi sloupci 24px. Alespoň tak jsem to vyčetl z ukázek grid systému. A hlavně šířka celého plátna bude větší, než zmíněných 1200px aby se dali dobře naznačit průběžné plochy a obrázky na pozadí.

Chtěl jsem, aby bylo z náhledů patrné, že ty plochy lezou mimo kontejner, jako u předchozí šablony pro Bootstrap 4, kterou jsem aktualizoval. Šablona má sloužit pro návrhy jak UI, tak UX ale i drátěné modely čehokoliv na desktop. Toto jsem zde musel napsat kvůli SEO, hlavně to UI/UX :)

Dalo to trošku počítaní, ale nakonec jsem přemohl automatické výpočty ADOBE XD a připravil jsem pláto 1800px, kde se mi podařilo nastavit grid od středu na šířku 1152px. Pro všechny drátěné modely či samotné grafické návrhy webových stránek v Material Design, teď vycházím z této šablony.

Takže, jesli ještě nemáte svoji šablonu, nebo vám z nějakého důvodu nevyhovují šablony dostupné na internetu a že jich moc není, můžete vyzkoušet tu moji. Je to zadarmo a zabere to jen pár kliknutí.

Komentáře

*
Odesláním komentáře souhlasíte s tím, že zadáváte údaje dobrovolně. Vaše jméno a e-mail souží pouze pro tyto komentáře. Nebudou nadále využity v marketingu apod. Jméno je použito pro zobrazení informace, kdo příspěvek okomentoval. E-mail pouze pro zaslání potvrzení o vložení komentáře. Nevhodné, hanlivé či až sprosté komentáře nebudou zveřejněny. A to i když budou věcné. Agresivita ve společnosti už tak neúměrně roste. Děkuji za pochopení.

Mohlo by vás zajímat


Welcome to San Diego

Welcome to San Diego

Další z dlouhé řady Timelapse videí, tentokrát z města San Diego. Tyto videa jsou pro někoho kýč a pro někoho (autory) umění.

Ze země do nebe a Indie.

Ze země do nebe a Indie.

Dnes se mrkněte na dvě videa, která mě zaujala v únoru. Obě jsou spojené s cestováním, i když Landscapes: Volume 3 je čistě monstrózní časosběrné video a úplně neprezentuje klasické cestování.