Z Maroka do Turecka

Na Vimeo jsem objevil autora dvou krásných videí z Maroka a Turecka. Videa mají svůj osobitý střih, z kterého se trochu točí hlava.

Z Maroka do Turecka

Kdysi jsem měl to štěstí a do Maroka jsem měl možnost se podívat osobně. Jedou bych si tam chtěl ještě vrátit. Neuvěřitelně rozmanitá země a určitě doporučuji všem cestovatelům. Video z Maroka zachycuje procházky v ulicích měst jako je Marrakech, Essaouira či Fes.

The true beauty of Morocco

Ve stejném stylu je i druhé video z Turecka. Které mi přijde ještě o trošku lepší. V obou případech to chce kvalitní zvuk a něco přes 6 minut prokratinace. Ale myslím, že se nudit nebudete. Pěknou zábavu.

Komentáře

*
Odesláním komentáře souhlasíte s tím, že zadáváte údaje dobrovolně. Vaše jméno a e-mail souží pouze pro tyto komentáře. Nebudou nadále využity v marketingu apod. Jméno je použito pro zobrazení informace, kdo příspěvek okomentoval. E-mail pouze pro zaslání potvrzení o vložení komentáře. Nevhodné, hanlivé či až sprosté komentáře nebudou zveřejněny. A to i když budou věcné. Agresivita ve společnosti už tak neúměrně roste. Děkuji za pochopení.