Ze země do nebe a Indie.

Dnes se mrkněte na dvě videa, která mě zaujala v únoru. Obě jsou spojené s cestováním, i když Landscapes: Volume 3 je čistě monstrózní časosběrné video a úplně neprezentuje klasické cestování.

1 minuta ke čtení vloženo před 5 roky
Ze země do nebe a Indie.

Druhé video je A Day in India, které je možné brát jako pozvánku do Indie, pro všechny co se tam chtějí podívat.

Landscapes: Volume 3

Úchvatné časosběrné video se záběry země po celém světě. I když předpokládám, že nejvíce záběrů je pořízeno na druhé straně zeměkoule od Čr. Každopádně jsem zatím lepší Timelaps asi neviděl. Jak sám autor uvádí: „Please view full screen with HD on and volume loud if possible.“ P.S.: Budete asi potřebovat super připojení na internet. HD je fakt HC.

A Day in India

Video A Day in India je určitě super pozvánka pro všechny, co se chtějí do Indie vydat. Dlouho jsem neviděl video, které vtáhne hned od začátku, především díky hudbě. Tři týdny natáčení, cestování a stravování v Indii, vmáčknuté do „jednoho dne“, tedy do necelých čtyř minut. Sám dodávám už jen jediné: „Please view full screen with HD on and volume loud if possible.“

Komentáře

*
Timebat dixere habentia calidis? Pinus passim origine sed dixere cingebant. Otia partim haec nix deus liberioris. Surgere ambitae.