Johnnie Walker Blue Label presenta

Kdyby všechny reklamy měli podobného ducha a příběh, dalo by se na ně i dívat. Skvělá reklama, i když na alkohol.

Johnnie Walker Blue Label presenta

Reklama je už poměrně stará ale stále skvělá. Jednou za čas si na ni vzpomenu. Asi pro ten punk song, co tam hraje a ten vtip jaký má. Již dříve jsem sem díval různé reklamy, na které jsem za tu dobu někde narazil. Stačí zabrouzdat v archívu blogu nebo v článku – Jak jsem předělával web. Každopádně, příjemnou zábavu u 11 minut prokrastinace u reklamy, kde si zahrál například Jude Law nebo Giancarlo Giannini. Ale i další známé postavy. Volume doprava. CIAO!

Komentáře

*
Odesláním komentáře souhlasíte s tím, že zadáváte údaje dobrovolně. Vaše jméno a e-mail souží pouze pro tyto komentáře. Nebudou nadále využity v marketingu apod. Jméno je použito pro zobrazení informace, kdo příspěvek okomentoval. E-mail pouze pro zaslání potvrzení o vložení komentáře. Nevhodné, hanlivé či až sprosté komentáře nebudou zveřejněny. A to i když budou věcné. Agresivita ve společnosti už tak neúměrně roste. Děkuji za pochopení.

Mohlo by vás zajímat


Historie videoher

Historie videoher

Krátký úvod do světa vývoje videoher uvedl 21 letý Kyle Downes žijící v Melbourne. Sice krátká ale dosti zábavná ukázka toho jak se vyvíjel herní průmysl za posledních pár let.