Johnnie Walker Blue Label presenta

Kdyby všechny reklamy měli podobného ducha a příběh, dalo by se na ně i dívat. Skvělá reklama, i když na alkohol.

Johnnie Walker Blue Label presenta

Reklama je už poměrně stará ale stále skvělá. Jednou za čas si na ni vzpomenu. Asi pro ten punk song, co tam hraje a ten vtip jaký má. Již dříve jsem sem díval různé reklamy, na které jsem za tu dobu někde narazil. Stačí zabrouzdat v archívu blogu nebo v článku – Jak jsem předělával web. Každopádně, příjemnou zábavu u 11 minut prokrastinace u reklamy, kde si zahrál například Jude Law nebo Giancarlo Giannini. Ale i další známé postavy. Volume doprava. CIAO!

Komentáře

*
Odesláním komentáře souhlasíte s tím, že zadáváte údaje dobrovolně. Vaše jméno a e-mail souží pouze pro tyto komentáře. Nebudou nadále využity v marketingu apod. Jméno je použito pro zobrazení informace, kdo příspěvek okomentoval. E-mail pouze pro zaslání potvrzení o vložení komentáře. Nevhodné, hanlivé či až sprosté komentáře nebudou zveřejněny. A to i když budou věcné. Agresivita ve společnosti už tak neúměrně roste. Děkuji za pochopení.

Mohlo by vás zajímat


Microsoft Sustainability

Microsoft Sustainability

Upravená a delší verze několika videí od Microsoftu je vydána pod názvem Microsoft Sustainability. Podle Microsoftu je myšlenka celého videa: Welcome! to the woooorld of tomorrow!.

Jak jsem předělal web

Jak jsem předělal web

Před mnoha a mnoha lety jsem si nainstaloval Wordpress a vytvořil první příspěvek o dvou větách, něco jako „Hurá, mám blog!“. Bylo to v roce 2008 a nyní nastal čas změny.

Fotobanky zdarma

Fotobanky zdarma

Každý slušný tvůrce či správce webu, řeší jaké použít fotky aby neporušil autorská práva. A taky ví, že fotky na Google nejsou zdarma.

Timelapse z obratníku Kozoroha!

Timelapse z obratníku Kozoroha!

Timelapse videa neberou konce. Úchvatné záběry, monstrózní hudba a dlouhé sekvence spojené do úžasného videa. „Projekt“ z obratníku Kozoroha se mi hodně zalíbil. Záběry jsou pořízené z míst, kde bych chtěl asi ...